Drag

HİZMETLERİMİZ

Sizde Birinci Sınıf Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bize Ulaşın.!

VİDEO ve PRODÜKSİYON

VİDEO ve PRODÜKSİYON

Lumen Ajans, iş ortaklarının video çekim ihtiyaçlarını Full Hd ve 4K görüntü ile yüksek çözünürlüklü videolarla karşılar. Alanında uzman çekim/kurgu ekibiyle Lumen Ajans iş ortaklarına yaratıcı reklam filmleri, tanıtım filmleri,sosyal medya ve kurum içi iletişim videoları ile profesyonel bir prodüksiyon sunar.

Lumen Ajans, görsellerinizin markanızın başarısına, estetiğine ve geleceğine yapacağı katkının farkındadır. Bu yüzden ürün çekimlerine özel bir önem verir. Çünkü bu çekimler sosyal medya yönetiminin veya web tasarım hizmetlerinin temelini oluşturmanın yanında SEO hizmeti ve firma görünürlüğü için oldukça önemlidir. Profesyonel fotoğrafçılık hizmeti ile Lumen Ajans, markanın sunduğu hizmeti görselleştirir ve kalitenizi her zaman bir üst noktaya taşır.

Klip Çekimi - Tanıtım Çekimi - Belgesel Çekimi - Röportaj Çekimi - Parti,Düğün Organizasyon Çekimi - Rekalm Çekimi - Drone Çekimi - Kısa Film Çekimi - Gezi ve Sokak Çekimi - Konser Çekimi - Fuar Tanıtım Çekimi - Ürün Çekimi - Mekan Çekimi - Mimari Çekimler - Mode ve Katalog Çekimi

VİDEO ve PRODÜKSİYON

Hizmet Adımlarımız

1. Adım

Nasıl Bir Video İstediğinizi Öğreniyoruz

2. Adım

Konsept Planlama ve Geliştirme

3. Adım

Çekim Alanının Belirlenmesi (studyo çekimi,dış çekim)

4. Adım

Prodüksiyon (ses, ışıklandırma ve video ekipmanının kurulumu)

5. Adım

Videonun Pazarlamanması ve Dağıtımı

Hello !

BİRİNCİ SINIF DİJİTAL HİZMETLERİMİZLE BİR ADIM ÖNDE OLUN

05344568351